Volné pracovní místo  Obchodní referent (NJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vytvářet a upevňovat vztahy s německy mluvícími klienty
Mít na starosti nové zakázky
Domlouvat termíny splnění zakázek
Mít odpovědnost za kontrolu dodržování termínu zakázky
Provádět nacenění obchodních nabídek
Administrativní úkoly
Spolupracovat s kolegy ve firmě

Požadujeme

Máte obchodního ducha, komunikační schopnosti a aktivní NJ (min. B1)? Pro stabilní firmu na Třebíčsku hledáme posilu obchodního týmu pro oblast německy mluvících zákazníků. Nabízíme fajn mzdu, stabilitu, zaškolení. Vhodné i pro juniory!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Tvůrčí a rozmanitou práci ve stabilní společnosti
Zázemí menší společnosti
Přátelský kolektiv
Mzdu dle zkušeností a praxe
Flexibilní pracovní doba
Firemní akce a benefity
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

LÍBÍ SE VÁM TATO PRACOVNÍ VÝZVA? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!